czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: prace Aupair v Mnichove - shanim misto!  (Przeczytany 29665 razy)
Tomas



Karma: 1
Wiadomości: 158



« : Styczeń 10, 2007, 12:01:15 pm »

Ahoj, shanim pro bratra praci Aupair v Mnichove. Je mu 20, zdravy, (pohledny Mrugnięcie a mily kluk, ridicak ma, nemecky se umi dorozumet v zakladech, prave proto pobyt v Nemecku aby se naucil jazyku. Nejlepe na rok, do rodiny kde jsou mensi deti (kvuli tomu jazyku). Nevim presne jak to chodi, ale slysel jsem ze se dostane standartne vlastni pokoj+nejake male kapesne a jazykovy kurs nemciny (tyhle tri veci jsou dulezite). Ja tu studuju uz 2.rokem na vysoky a s potencialni rodinou mohu domluvit vice na cisle 0176 207 263 55 nebo emailu bestfinch[zavináč]yahoo.de ci i osobne. Kdyz nekdo budete vedet o nejake dobre rodine nebo koncite a byli jste s rodinou spokojeni, ozvete se prosim, diky!
Zapisane
Romani



Karma: 0
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #1 : Styczeń 11, 2007, 11:58:38 am »

Ahoj Tome,moje Gastmutter ma au-pair agenturu a prave urgentne potrebuje nejakou(ho) Au-pair nebot devce z te dane rodiny bylo tehotne a muselo zpatky do sve zeme.Nevim ale,zda-li to muze byt kluk,ale zeptam se a hned ti dam vedet.Romana- to je tvoje mobilni cislo?
Zapisane
Romani



Karma: 0
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #2 : Styczeń 11, 2007, 01:40:13 pm »

Sorry to je blbost,co jsem napsala. Z politowaniem Kdyby mu nic nevyslo z nabizenych rodin,tak mam moznost,teda ne ja,ale moje Gastmutter,mu rodinu sehnat.Ma seriozni Au-pair agenturu a dobre je,ze je u Mnichova.Takze si muzes kdykoliv cokoliv s ni vyridit.Tak az neco,ozvi se.Romana
Zapisane
kyblik



Karma: 0
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #3 : Styczeń 18, 2007, 09:24:56 am »

Ahoj Tomas,
mozno mam pre teba rodinu.su to 2 chlapci,ale este neviem,ci tam budu chciet aj chlapca,no opytam sa ti na no,ok?
Anna
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01916 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů