czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Praktikum v Německu - do je potřeba vyřídit?  (Przeczytany 31088 razy)
Verculina



Karma: 2
Wiadomości: 40


« : Październik 01, 2009, 06:01:25 am »

Ahojte, vite nekdo jestli mam moznost zacit s praktikem u nejake nemecke firmy? Mam prihlaseny pobyt v Nemecku, pracovni povoleni nemam a zajima mne, co je potreba vyridit k tomu, abych mohla zacit praktikum? jak je to potom se zdrav. a soc. pojistenim? Nebo napada vas, kde by mi s timhle mohli poradit? krome Arbeitsamtu, ty jejich odpovedi byvaji vzdycky rozporuplne. Napada mne napr. konzulat nebo tak neco?  diky a preju hezky den
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 12:33:41 am wysłane przez David » Zapisane
Kara



Karma: 0
Wiadomości: 27



« Odpowiedz #1 : Październik 01, 2009, 01:12:17 pm »

Zo skusenosti ti mozem povedat, ze som zatial nevidela ziadnu ponuka na praktikum, kde by si nemusela byt studentka, cize chodit na vysku.
Viem, ale ze jedna znama, si robila cez Arbeitsamt nejaky kurz (Vertrieb), kde patrilo aj praktikum, potom si ju nechali vo firme.   
Zapisane
alca



Karma: 0
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #2 : Październik 03, 2009, 08:41:09 am »

Praktikum muzes klidne absolvovat, ale potrebujes na ne pracovni povoleni stejne jako na normalni praci. Vetsina praktikantu jsou studenti, ale nekde to neni podminka. Zalezi na tom, jestli te ta firma bude chtit. Pokud jsi studovala v CR a mas ukoncene VS vzdelani, mohlo by ti to pomoct. U me si na Arbeitsamtu kopirovali diplom a povoleni mi dali.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.0136 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů