czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Colorado Springs a Vegas v říjnu, hledám společnost, kamaráda, kamarádku  (Przeczytany 19996 razy)
Martina B.



Karma: 0
Wiadomości: 1


« : Wrzesień 17, 2019, 09:27:00 pm »

Je tu mezi vámi někdo z Colorado Springs nebo Vegas? V Coloradu S. jsem od 10. do 24. října s tím, že mezi 17.10. až 20.10. přeletím do Vegas, kde si vyzvednu obrazy a vrátím se na 21. 10. až 24.10. zpět do Colorada. V C.S. bych ráda navštívila hory, přírodu. Ve Vegas mám zajímavé přátele pracující pro Areu 15, velmi kreativní přátele.(možnost navštívit tento areál) Tam bych ráda zkusila pronajmout RV a projet z okolí to, co jsem na minulé návštěvě Vegas nestihla. Upozorňuji, že nejsem mladé děvče, je mi 50 let, a mám cestovatelskou duši, ráda přírodu, tak tep velkoměsta. Čelní sklo auta je ta nejlepší televizní obrazovka Uśmiech. Na revanž nabízím to samé, když by někdo chtěl ukázat ten kout Anglie, kde teď žiji. Uśmiech Je tu někdo, kdo má chuť a čas alespoň na chvíli v tomto termínu?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.0118 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů