czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Budem mať koncert v Gouda Studios 1.6.2019  (Przeczytany 41922 razy)
ravenarium
Raz v roku som pravidelne v mestečku Gouda



Karma: 0
Wiadomości: 1



WWW
« : Maj 27, 2019, 12:29:07 pm »

Volám sa Peter Fedorčák a som z Bratislavy. Budem v mestečku Gouda od 31.6.-2.6.2019, chodím tam raz ročne na špeciálne tap-gitarové semináre, kde sa učim hrať na unikátny hudobný 10strunový nástroj Chapman Stick, musím takto cestovať za učiteľmi, nakoľko som stále jediný na Slovensku kto hraje na taký nástroj, no a bol som tam už tri krát a stále som sa iba sám prechádzal po meste, tak tentokrát skúšam touto cestou stretnúť českého alebo slovenského spolupútnika a možno trošku pokecať. Večer 1.6. v sobotu budem hrať aj koncert v Gouda Studios na Oosthaven ulici číslo 12, tak ak sa niekto nájde kto by mal chuť na pokec spojený s kultúrou budem veľmi rád.

« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2019, 12:30:10 pm wysłane przez ravenarium » Zapisane

Volám sa Peter Fedorčák a som z Bratislavy. Chodím do mestečka Gouda na víkend raz ročne na špeciálne tap-gitarové semináre, kde sa učim hrať na 10strunový hudobný ChapmanStick
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01466 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů