czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1] 2   Do dołu
 
Autor Wątek: Praca na letisku v Mnichove pri batozine  (Przeczytany 118653 razy)
hary01



Karma: -121
Wiadomości: 2857


« : Marzec 25, 2016, 10:11:35 am »

http://www.munich-airport.de/media/download/bereiche/karriere/flyer-vz-online.pdf
Zapisane
deutschland145268



Karma: -7
Wiadomości: 97


« Odpowiedz #1 : Marzec 26, 2016, 05:09:31 pm »

kto neviem čo je to za robotu tak nech si radsej pozrie na youtube.to nieje len tak .zopár kufrov a hotovo.idem si zapalit alebo na kafe.

treba tam riadnu kondicku mat.

ale Hary uz velakrat pomohol najst ludom job.nielen tu na tomto portaly.ja ho poznam z Eures webu. ozaj uz som tam davno nebol.uz ai neviem heslo ake som mal.hm.že ma to nepadlo.

Zapisane
hary01



Karma: -121
Wiadomości: 2857


« Odpowiedz #2 : Marzec 26, 2016, 08:03:43 pm »

Ja som na letiskun 12mes pri batozine dnu v hale na innendienste robil a to mam normalnu kondicku...uplne v pohode praca...v lete je viac prace...ale v zime som z 8hod robil asi 4..take narazovkz boli..sofer prisiel odstavil vagony..mi sme kufre vyhodili na pas a sme sli zase si sadnut...citat noviny ...pit kavu...pokial mas urobene co treba nikto ti nic nepovie ked sedis...v lete je viac roboty,ale ked tutopracu porovnam s pracou casnika tak tato je ovela vecia pohodicka...nie vsetky kufre su tazke...od aprila do konca septembra je vela prace ...ale stale sa dalo aj vtedy sadnut a odychnut...alebo si na pase a kufre ti automat z hora hadze a ty ich skenujes a davas do vagonov...iste lepsi job ney casnik gastronomia ci ine blbosti...a ked vas preberie po roku dcerska spolocnost letiska mate evciu istotu...lepsie peniaze atd...staci normalne robt nemarodovat casto./..tam je istota prace pri batoziine...
Zapisane
honza3333



Karma: -24
Wiadomości: 676


« Odpowiedz #3 : Marzec 27, 2016, 01:17:39 pm »

Dojcland je byvaly kulturista a ten to zvladne.... vypoti aspon tu borovicku... Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
deutschland145268



Karma: -7
Wiadomości: 97


« Odpowiedz #4 : Marzec 27, 2016, 02:06:32 pm »

ja tomuto Honza3333 nikdy nebudem rozumiet.lebo je robot.pracovny otrok.otrok materializmu.a duševny chudák  Duży uśmiech
Zapisane
hary01



Karma: -121
Wiadomości: 2857


« Odpowiedz #5 : Kwiecień 03, 2016, 08:48:10 am »

http://www.yormas.de/arbeiten-bei-yormas/


v Mnichove na hauptbanhofe a v pasingu na bahnhofe maju predajne...hladaju ludi na vyrobu bagiet do kuchyne,skladu a na cistenie a ine pozicie....
Zapisane
honza3333



Karma: -24
Wiadomości: 676


« Odpowiedz #6 : Kwiecień 03, 2016, 07:19:07 pm »

Pro tebe je dusevni chudak nekdo kdo pracuje 13h denne? Nekdo kdo nebere od statu prachy zadarmo a plati dane? Ty jsi fakt blbec jak vrata...
Zapisane
rudo



Karma: -112
Wiadomości: 1466


« Odpowiedz #7 : Kwiecień 03, 2016, 08:26:53 pm »

hary - v yormas tam treba asi vela makat manualne, deutschland chce nieco, kde sa vela nenachodi, lebo ma tu chorobu na nohy ...
Zapisane
hary01



Karma: -121
Wiadomości: 2857


« Odpowiedz #8 : Kwiecień 03, 2016, 08:31:40 pm »



  Rudi aki ma chorobu na nohy?tak lekari mu nieco predpisu iste....
Zapisane
rudo



Karma: -112
Wiadomości: 1466


« Odpowiedz #9 : Kwiecień 03, 2016, 09:06:44 pm »

hary - neviem presne ale myslim ze deutschland pisal o tej chorobe ktora sa nazyva "dna" alebo nemecky "Gicht", je to dost zlozita zalezitost, neviem, ci sa to da vyliecit uplne

myslim, ze tam dost zohravaju ulohu napr. aj stravovacie navyky atd.
su tam problemy okrem ineho "bolesti klbov" a "problemy s oblickami" takze je mozne, ze dotycny nemoze zobrat hocijaku pracu
Zapisane
hary01



Karma: -121
Wiadomości: 2857


« Odpowiedz #10 : Kwiecień 03, 2016, 09:14:06 pm »



  to som nevedel...tak skor asi by mu bodla praca kde by sedel....ako security...sledujes monitor napr...
Zapisane
rudo



Karma: -112
Wiadomości: 1466


« Odpowiedz #11 : Kwiecień 03, 2016, 09:17:24 pm »

hary - ano, myslim ze take nieco hlada ... alebo teda to vozenie na vysokozdviznom voziku, lebo ze vraj na to ma nejake specialne papiere-opravnenie
Zapisane
ZZdenek



Karma: 0
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #12 : Kwiecień 03, 2016, 09:21:53 pm »

Ja som na letiskun 12mes pri batozine dnu v hale na innendienste robil a to mam normalnu kondicku...uplne v pohode praca...v lete je viac prace...ale v zime som z 8hod robil asi 4..take narazovkz boli..sofer prisiel odstavil vagony..mi sme kufre vyhodili na pas a sme sli zase si sadnut...citat noviny ...pit kavu...pokial mas urobene co treba nikto ti nic nepovie ked sedis...v lete je viac roboty,ale ked tutopracu porovnam s pracou casnika tak tato je ovela vecia pohodicka...nie vsetky kufre su tazke...od aprila do konca septembra je vela prace ...ale stale sa dalo aj vtedy sadnut a odychnut...alebo si na pase a kufre ti automat z hora hadze a ty ich skenujes a davas do vagonov...iste lepsi job ney casnik gastronomia ci ine blbosti...a ked vas preberie po roku dcerska spolocnost letiska mate evciu istotu...lepsie peniaze atd...staci normalne robt nemarodovat casto./..tam je istota prace pri batoziine...
Zapisane
honza3333



Karma: -24
Wiadomości: 676


« Odpowiedz #13 : Kwiecień 03, 2016, 11:48:56 pm »

Pan borovicka ma akorat papiry na hlavu!  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Ten makat nikdy nebude. Bodejt by nemel dnu, kdyz vychlasta litr tvrdeho denne!!!!! Djete mu vysokozdvizny vozik a zboura celou halu i s regalama pitomec! Nertefi se ani do vrat, protoze nevidi dvojmo, ale trojmo jak je nacamrany.... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Co Dojcland, rekni nam neco... kdy budes parkovat ty medoury? Uz ti volal reditel mercedesu?  Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
88barbie



Karma: -71
Wiadomości: 422


« Odpowiedz #14 : Kwiecień 04, 2016, 01:14:49 am »

rudo, v tom prpade by si mohol zohnat potvrdenie od lekarov a ak mu to prejde az cez urad prace, ma pravo na nejaku rekvaifikaciu
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01265 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů