czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: poistenie v nezamestnanosti  (Przeczytany 18419 razy)
verunko



Karma: 0
Wiadomości: 5


« : Grudzień 04, 2015, 01:45:03 am »

Ahojte potrebujem poradit..v nemecku zijem uz vyse roka. Rok som pracovala ako nanny tzv. minijob..dalej som si nasla pracu,  v ktorej z osobnych dovodou davam vypoved v skusobnej dobe ku 15. 12... Zaroven hladam pracu novu, v ktorej by som chcela nastupit v januari.Mozete mi poradit ako by som mala postupovat vi sa obrati na urad prace, kvoli poisteniu v nezamestnanosti. Alebo ci musim platit sama poistenie na cas kedy nepracujem.co je vyhodnejspoie ..a jednoduchsie...(NEJDE MI O DAVKU V NEZAMESTNANOSTI).dakujem moc
Zapisane
honza3333



Karma: -24
Wiadomości: 676


« Odpowiedz #1 : Grudzień 04, 2015, 01:42:22 pm »

Pokud odejdeš sama ze zaměstnání, tak ti Arbeitsamt dá 12týdnů sperrung.... Tzn. nedostaneš nic a myslím, že budeš muset uhradit dva měsíce pojištění. Měsíc ti hradi Arbeitsamt. Včera jsem to tady psal, že mě Arbeitsamt nezaregistroval u AOK a přišel mi účet, že mě málem trefilo. Měsíčně po mě chtěli za pojištění 721eur. Takže se rychle prober, hoď se marod a hledej práci a až pak dej výpověď. V žádném případě ndávej sama výpověď!!! A ještě jedna rada na závěr, pokud dáš sama výpověď a ihned nastoupíš do nové práce a stane se ti, že zkončíš po 3-4měsících a ikdyž ti sami daji výpověď, tak přijdeš na Arbeitsamt a stejně tě na 12týdnů bloknou. Udělají to zpětně, protože jsi dala u předešlého zaměstnání výpověď. Tohle není blbost, ale osobní zkušenost. Muíš tam pracovat alespoň rok.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.00959 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů