czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Lebensmittelausweis  (Przeczytany 46233 razy)
Luciee



Karma: 0
Wiadomości: 5


« : Sierpień 02, 2015, 11:02:27 am »

Zdravím,
v úterý si jedu pro německý zdravoťák pro práci s potravinami - Lebensmittelausweis, neví tu někdo prosím, jak to probíhá? Mám trochu problém rodilým mluvčím vše porozumnět, tak abych se na to nějak připravila, popř. s sebou vzala ještě někoho kdo umí německy lépe.
Děkuji za každé info. Mrugnięcie
Zapisane
petr69



Karma: 8
Wiadomości: 330


« Odpowiedz #1 : Sierpień 02, 2015, 07:56:15 pm »

... mohu napsat jen jak jsem to absolvoval já, zda je tu všude stejné netuším.
Pustili v učebně v TV film o hygieně, jak si mýt ruce apod  Uśmiech, po 40 min. to vypnuli a řekli že v protější kanceláři si máme vyzvednout průkazy.
Podle mého odhadu tam z 12 lidí takových 9-10 nerozumělo ani slovo Mrugnięcie. Takže asi tak. Nikoho sebou nevoz.

Petr
Zapisane
Luciee



Karma: 0
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #2 : Sierpień 02, 2015, 10:00:49 pm »

Super, děkuji za uklidnění  Mrugnięcie Chichot
Zapisane
karla24



Karma: -2
Wiadomości: 67


« Odpowiedz #3 : Sierpień 07, 2015, 09:05:00 am »

U me to bylo jinak... přišla jsem na urad, rovnou podle jména se me zeptali, odkud pocházím, dali mi papíry v cestine, šla jsem do   učebny tam sedělo asi 15 lidi, někdo s překladem někdo ne, přišel chlap, udělal hodinovou prednasku, Já si to četla z papiru, na konci jsem se podepsala dostala průkaz a bylo.
Zapisane
Lenke



Karma: -19
Wiadomości: 909


« Odpowiedz #4 : Sierpień 07, 2015, 07:46:02 pm »

Kuřáci nesmějí pracovat s potravinami.
Zapisane
petr69



Karma: 8
Wiadomości: 330


« Odpowiedz #5 : Sierpień 07, 2015, 07:59:48 pm »

Kuřáci nesmějí pracovat s potravinami.

od kdy??? nějaký zákon nebo vyhláška???

.... anebo to měla být otázka?
Zapisane
petr69



Karma: 8
Wiadomości: 330


« Odpowiedz #6 : Sierpień 07, 2015, 08:01:01 pm »

U me to bylo jinak... přišla jsem na urad, rovnou podle jména se me zeptali, odkud pocházím, dali mi papíry v cestine, šla jsem do   učebny tam sedělo asi 15 lidi, někdo s překladem někdo ne, přišel chlap, udělal hodinovou prednasku, Já si to četla z papiru, na konci jsem se podepsala dostala průkaz a bylo.

takže až na ten rozdíl video versus přednáška stejný postup :-)
Zapisane
Luciee



Karma: 0
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #7 : Sierpień 08, 2015, 08:48:31 am »

Tak v Marienbergu to nakonec probíhalo úplně v pohodě, vyplnila jsem papír, podepsala další papír, pak mě poslali vedle do ordinace, doktorka mi jen řekla, že ten zdravoťák je platný až po tom, co mi ho podepíše zaměstnavatel, dala mi nějaké poučení v češtině a obrázkový návod jak si mýt ruce s tím, že jestli mám český zdravoták, tak vlastně vše potřebné vím... Ddala jsem 30 E a za 5 minut šla zase domů  Chichot
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01505 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů