czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
 
Autor Wątek: Priemerná mzda v Nemecku.  (Przeczytany 117081 razy)
nanuk



Karma: -69
Wiadomości: 634


« Odpowiedz #15 : Marzec 21, 2015, 07:22:47 pm »

Ahoj Jirike,
Tvoja odpoveď je fajn,asi to tak urobím aj ja,je to praktické účelné a je to z praxe a skúseností takého účtovníka naozaj realistické.Ďakujem,pomohol si mi!!!
Zapisane
jahoda2010



Karma: 11
Wiadomości: 1228



« Odpowiedz #16 : Marzec 22, 2015, 02:39:30 am »

Nanuk, úprimne, ešte tu ani nepracuješ a uz mám pocit, akoby si si v duchu vyberal, kde sa zamestnať, aby si dosiahol tú vysokú mzdu, o ktorej aj normálny priemerný Nemec môže celý život len snívať!

Bjetka ti to napísala veľmi dobre, tie fakt dobre platené pozície sú naozaj väčšinou spojené s tým, že máš jednak omnoho väčšiu zodpovednosť ako normálny radový zamestnanec, jednak neexistuje nič také, že po 8 prac. hodinách padla a to úplne jedno, či máš rodinu, večer ťa čaká manželka a malé deti, NIC z toho nie je ospravedlnením. Takže, v globále, tí, čo viac zarábajú, väčšinou aj viac makajú a najmä, ako bjetka takisto písala, často nie sú pánmi svojho času, firma ich môže hocikedy potrebovať, aj trebárs cez víkend, ktorý chceli pôvodne stráviť s rodinou.

Ja som ti dala radu, ako zistiť, koľko približne sa v tvojej branži zarába, tak si to zisti, ak to teda chceš dopredu vedieť.

Dodám len, že nechápem také uvažovanie. Keď prídem čerstvo do Nemecka, tak som najskôr rada, že vôbec mám nejakú prácu, z ktorej môžem platiť účty a nepreberám si a nevymýšlam, že táto práca nie, hentá nie, lebo mi "málo zaplatia" ...
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2015, 02:41:32 am wysłane przez jahoda2010 » Zapisane
jahoda2010



Karma: 11
Wiadomości: 1228



« Odpowiedz #17 : Marzec 23, 2015, 12:01:26 am »

A ako si na tom s podnikaním? Či už si sa tej myšlienky vzdal?
Zapisane
88barbie



Karma: -71
Wiadomości: 422


« Odpowiedz #18 : Grudzień 15, 2018, 07:40:31 pm »

Nedávno som čítal porovnávanie priemerných miezd v krajinách EÚ. Samozrejme Nemecko má dosť vysokú priemernú mzdu.Zaujíma ma,koľko percent Nemcov ju asi naozaj dosahuje.Tiež ma zaujíma a určite nielen mňa,koľko  percent prisťahovalcov ju asi môže dostávať.Samozrejme predpokladám,že lekári,programátory IT,mnohí odborní pracovníci vo vývoji automobiliek a pod.
Programátori, nanuk! S mäkkým i!
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.00813 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů