czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Zubár v DE  (Przeczytany 28423 razy)
domka2233



Karma: 0
Wiadomości: 5


« : Styczeń 23, 2015, 09:26:21 pm »

 Poznáte niekto dobrého zubára v DE? Uśmiech  A neviete náhodou čo stojí trhanie zubu a implantát? A ešte sa chcem spýtať: ako je to so starostlivosťou? Počula som, že v DE, ľudia čo majú strach zo zubárov, tak ich proste uspia a zobudia sa už so "zdravým zubom" Chichot  Resp. ten krvilačný zákrok prespia Uśmiech Uśmiech Je to pravda? alebo si za to musí človek zvlášť priplatiť? či ako to je?
Zapisane
deutschland145268



Karma: -7
Wiadomości: 97


« Odpowiedz #1 : Styczeń 23, 2015, 11:53:33 pm »

domka ,domka....zubar alebo zubarka v nemecku..AOK vsetky uhradi...u zubara nic neplatis..nie jak unas na SVK ...

mne vytrhli 4 zuby v roku 2014..dal som si to v nemecku urobit ..vyhladal som zahnchirurga a bolo to bez bolesti..pekne to umrtvia a vytrhnutie neboli...procedura je aj na slovensku rovnaka ale co sa tyka platby tak unas na tom  nasom perfetknom slovensku si darmo poistená aj tak musis zaplatit hotovost u zubar..co v nemecku neexistuje..mas poistenie AOK a hotovo.ok.
Zapisane
duny



Karma: -1
Wiadomości: 18


« Odpowiedz #2 : Styczeń 24, 2015, 07:09:07 pm »

Najlepsia zubarka je Česka robi u Jolanta Lange, donnersberger str 7. Krasna ambulacia a je super, všetko bezbolestne a s prezentaciou. Odporucam
Zapisane
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Wiadomości: 2556


:)


WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 24, 2015, 09:36:46 pm »

Implantáty pojišťovna nehradí. Ceny jsou různé podle typu, od pár stovek až přes tisíc Euro + korunka.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.00654 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů