czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Náboženství a s tím spojená práce v Bavorsku  (Przeczytany 45316 razy)
Alda7



Karma: 2
Wiadomości: 11


« : Czerwiec 03, 2014, 08:20:07 pm »

Dobrý den,
někdo mi říkal, že pokud nemáte napsáno, že jste křestan, napr. v obcance..., tak prý máte problém v Bavorsku sehnat práci. Je to pravda ?

Děkuji, Aleš
Zapisane
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Wiadomości: 2556


:)


WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 03, 2014, 08:39:49 pm »

Blbost, to jsi od koho slyšel? Jinak do občanky se nic takového nepíše, leda při přihlášení k pobytu a na finančák kvůli církevní dani.
Zapisane
marzan



Karma: 3
Wiadomości: 94


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 03, 2014, 08:47:00 pm »

co ti jeste rikal?
ale knezem asi fakt nebudes
Zapisane
Alda7



Karma: 2
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #3 : Czerwiec 03, 2014, 09:01:17 pm »

Myslel jsem to spíše obecne, takže když si tam nenecham k tomu trvalymu pobytu napsat krestan, nebo neco podobnehu, tak to bude s praci v pohode ?
Zapisane
petr69



Karma: 8
Wiadomości: 330


« Odpowiedz #4 : Czerwiec 03, 2014, 09:53:49 pm »

V práci to bude v pohodě když budeš dobře dělat Duży uśmiech

...když řekneš při přihlášení k pobytu "bez náboženského vyznání", budeš mít naopak pár Eur navíc (ušetřených na církevní dani, jak ti psal David)

P.S: ale pořád je to lepší dotaz než ten o počasí
Zapisane
kleena



Karma: 81
Wiadomości: 1795



« Odpowiedz #5 : Czerwiec 04, 2014, 10:51:56 am »

Myslel jsem to spíše obecne, takže když si tam nenecham k tomu trvalymu pobytu napsat krestan, nebo neco podobnehu, tak to bude s praci v pohode ?
Že by to dělalo problém při hledání práce, to si také nemyslím...možná kdyby ses ucházel o práci u nějakého opravdu církevního zařízení, tak by se mohlo stát, že k tvému vyznání (ovšem tajně, oficiálně je to nepřípustné). K záznamům z FÚ se stejně dostanou až když tě přijali.
Ale o čem jsem slyšel - od německého kolegy, který bydlí někde v Ebersbergu (rurální bavorský Outback) - že v církvi zůstává kvůli místu ve školce, že jinak bude mít u nich na vsi problém místo sehnat. To samozřejmě také nikdo oficiálně nepotvrdí, faktem ale je, že když je školka církevní a tlačenice velká, nejspíš souvěrce upřednostní.

=> Řekl bych, že by se sprostě měl rozhodnout dle svého vyznání...pokud jsi věřící, pěkně se k Pánu znej. Nejsi-li, na nic si nehraj (a mimo to ušetříš na církevní dani).
Zapisane

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jesennavila



Karma: 5
Wiadomości: 433



« Odpowiedz #6 : Czerwiec 05, 2014, 06:28:56 pm »

Akurát budeš musieť platiť cirkevnú dan.  Duży uśmiech
Zapisane
Lux1976



Karma: -2
Wiadomości: 80


« Odpowiedz #7 : Czerwiec 20, 2014, 06:28:25 pm »

Co ja vym v Koline kdyz nekdo chtel pracovat u C/A tam musel byt katolik a platit cirkevni dane.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01383 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů