czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Do dołu
 
Autor Wątek: Všechno je zde hrozný, tak proč jste sem přišli?  (Przeczytany 1199762 razy)
jirike
Gość
« Odpowiedz #180 : Czerwiec 29, 2014, 03:46:14 pm »

Ano ovladas velice dobre stocit rozhovor uplne nekam jinam a zacit nenapadne napadne uplne jine tema...  Duży uśmiech

Ted prozmenu korupciou a neporadkem...

Ackoli si sam zacal statnim dluhem v ČR  Chichot Chichot Chichot

S Tvym rozdelenim lidi tez nesouhlasim, na kapitalisty a komunisty...  Uśmiech

Ne, neni na tom nic. Jen je to trosku hloupe. A populisticke.
Nejde zaroven delat reformu verejnych financi a zaroven opet zacit rozdavat z neceho, co jsem jeste ani neusetril...
Rozdavani na dluh je zname z mnoha zemi i z ČR a pokud Te to zajímá podivej se o kolik stoupl dluh ČR za 8let ,, socialni" vlady CSSD a vsech tech Spidlu, Grossu, Paroubku atd...
Zapisane
88barbie



Karma: -71
Wiadomości: 422


« Odpowiedz #181 : Listopad 23, 2018, 02:17:10 am »



 Jirike ja na rozdiel od Teba viem nemecky a mam kontakt s nemcami a diskutujem aj s nimi...ja sa nesustredim,len na krajanov niekde v krcme pri pive a svieckovej..ked sa naucis nemecky a budes mat kontakt s domacim obyvatelstvom potom sa dozvies podstatne zaujimavejsie a objektivnejsie informacie nez ktore mas teraz.

Ano Uśmiech bylo potreba pripomenout moje 2navstevy do roka v krčme... Chichot
I moji chabou nemcinu... Mrugnięcie

Tim si dal odpoved a plnohodnotny argument skoro ke vsemu Duży uśmiech

8-10 h denne travim v ryze nemecke firme nebo na stavbach s nemeckymi stavbyvedoucimi a projektanty... Uśmiech

Sem rad ze pokecam doma cesky s pritelkyni a detma Uśmiech

Za to sa podpisujem! Uśmiech
Zapisane
88barbie



Karma: -71
Wiadomości: 422


« Odpowiedz #182 : Grudzień 06, 2018, 01:15:02 am »

Jirike pozri sa kde je dnes Cesko...je tam kde slovensko... ..korupcia neporiadok...nieste o nic lepsie natom ako je slovensko...a co,ze Fico chce dat ludom vysi vianocny prispevok..to ta trapi?ci daka zlava na vlak pre studentov a pracujucich?Uz si uvedom,ze je jedno kto je pri moci ci kapitalista ci komunista vsetci chcu byt pri koryte a mat ztoho svoj osobny zaujem...
Najnovšie chce dať Fico deťom obedy zadarmo ...
Zapisane
88barbie



Karma: -71
Wiadomości: 422


« Odpowiedz #183 : Grudzień 06, 2018, 05:50:32 pm »

Ja som sem prišla, lebo som chcela a zdá sa mi o tu oveľa lepšie ako na SK.
Zapisane
88barbie



Karma: -71
Wiadomości: 422


« Odpowiedz #184 : Grudzień 15, 2018, 11:54:15 pm »


 Jirike tak papaj tu americku propagandu  Uśmiech
Mne to u jirikeho príde ako zdravý sedliacky rozum, nie ako papanie propagandy ...
Zapisane
88barbie



Karma: -71
Wiadomości: 422


« Odpowiedz #185 : Grudzień 18, 2018, 09:30:59 pm »

ty by jsi mel byt vdecny nemeckymu statu, nemcko ti pomohlo daloti socialni potporu,slovensko by se natebe....

Aj Slovensko by sa nevyto, len treba byť odvážny a smelý, a slusný a netreba sa nechat odpinkat! Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2018, 06:17:37 pm wysłane przez 88barbie » Zapisane
88barbie



Karma: -71
Wiadomości: 422


« Odpowiedz #186 : Grudzień 19, 2018, 10:24:18 pm »

http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=340715&sznu=RknjmmQPabhu0SYz

Haryho sen se zda byt realny i na Slovensku  Mrugnięcie

Hm, anebo predvolebni uplatky volicum jako v Belorusku...

A Ficuv posledni pokus, jak se po neuspesnych prezidenskych volbach udrzet dal u koryta... Chichot

A protoze je schodek SR jaky je, tedy uplatky na dluh. ..  Niezdecydowany
taak ...
inac, najnovšie sú obedz zadarmo pre deti v škole, vidno, že sa zvolebnieva ... Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01412 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů