czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Ukončení nájmu  (Przeczytany 30527 razy)
jezek83



Karma: 0
Wiadomości: 2


« : Kwiecień 16, 2014, 06:51:25 am »

Dobrý den,
chtěl jsem se informovat zda má někdo zkušenosti s ukončenám nájmu v Německu. bydlím v Regenu a potřeboval bych předlohu nebo nějakou radu kde najít nějakou předlohu pro ukončení nájmu v bytě. Děkuji
Zapisane
bjetka
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 17, 2014, 10:30:58 am »

moc z toho nevyplyva, jestli chces ukoncit smlouvu jako majitel nebo jako najemnik, spis bych tipovala jako najemnik. Teoreticky k tomu zadnou predlohu nepotrebujes... Proste: "Hiermit kündige ich den zwischen mir und ... bestehenden Mietvertrag fristgemäß zum..."
Jinak hledej "Kündigungsmuster Mietvetrag". Zakonna vypovedni lhuta je, myslim, 3 mesice. Pokud mas smlouvu uzavrenou s Hausverwaltung nebo nejakym druzstvem apod., nejspis se toho budou drzet. Jinak se jde samozrejme s majitelem domluvit. I kvuli vraceni kauce napr.
Osobne bych to prvni resila osobne, reps. telefonicky Mrugnięcie
Zapisane
jezek83



Karma: 0
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Kwiecień 17, 2014, 11:53:04 am »

Děkuji za radu. Jsem normálně nájemník.
Zapisane
bjetka
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 18, 2014, 01:14:39 pm »

Napadlo me, ze v jedne najemni smlouve, jsem mela vypovedni lhutu jenom mesic. Takze pokud to specha, jeste treba to projit, jinak jak rikam domluvit se s druhou stranou osobne. Ne vsichni jsou samozrejme ochotni, ale nekteri vyjdou vstric.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01246 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů