czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1] 2   Do dołu
 
Autor Wątek: Surne hladam pracu pre brata.....!!!!!  (Przeczytany 128336 razy)
Natala69



Karma: 0
Wiadomości: 6


« : Październik 27, 2013, 07:39:23 am »

Ahojte, prosim Vas surne hladam pracu pre brata ­ na poziciu BALIČOV,­ SKLADNÍKOV­, POMOCNÝCH­ PRACOVNÍKO­V, VŠEOBECNE­ OPERÁTOROV­ NA LINKE,V Rakusku,­ v Nemecku,­ vo Svajciarsk­u. Prosim ak o niecom viete dajte mi vediet Dakujem
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 11:30:30 am wysłane przez David » Zapisane
bippo23



Karma: -4
Wiadomości: 93


« Odpowiedz #1 : Październik 27, 2013, 08:36:09 am »

natala tak rychlo jak si to ty zelas to asi nepojde......mozno ze keby si dala aspon 20 vykricnikov vtedy by to uz hadam aj šlo  Duży uśmiech Z politowaniem a ten siroky zapebr ma fakt dostal...... AT, DE, SUI tak to uz hej.....nebud naivna moja  Szok s tym švajcom si to riadne prepálila  Buziak
Zapisane
bippo23



Karma: -4
Wiadomości: 93


« Odpowiedz #2 : Październik 27, 2013, 08:37:58 am »

natala tak rychlo jak si to ty zelas to asi nepojde......mozno ze keby si dala aspon 20 vykricnikov vtedy by to uz hadam aj šlo  Duży uśmiech Z politowaniem a ten siroky zapebr ma fakt dostal...... AT, DE, SUI tak to uz hej.....nebud naivna moja  Szok s tym švajcom si to riadne prepálila  Buziak
oprava "široky záber"
Zapisane
joker



Karma: -8
Wiadomości: 122



« Odpowiedz #3 : Październik 28, 2013, 09:53:06 pm »

Nazdar Krippo.Ked nemas ako pomoct,tak tu nevypisuj svoje ,,chytre"komentare,nikto tu na ne nie je zvedavy!Rac si najst iny web,kde maju rovnako siroky mozgovy zaber ako ty,a tam sa del so svojou premudrelostou!
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2013, 09:56:04 pm wysłane przez joker » Zapisane
bippo23



Karma: -4
Wiadomości: 93


« Odpowiedz #4 : Październik 29, 2013, 04:50:45 pm »

Nazdar Krippo.Ked nemas ako pomoct,tak tu nevypisuj svoje ,,chytre"komentare,nikto tu na ne nie je zvedavy!Rac si najst iny web,kde maju rovnako siroky mozgovy zaber ako ty,a tam sa del so svojou premudrelostou!

zaujimave ze nik tu nedal ani jeden inzerat to o niecom svedci  Niezdecydowany tu urcite robotu reálne nenajde to mi ver....mna totiz najviac fascinoval ten švajc to proste nejde takymto sposobom...... Spoko
Zapisane
joker



Karma: -8
Wiadomości: 122



« Odpowiedz #5 : Październik 30, 2013, 06:11:53 pm »

Keby si na tento web chodil castejsie,narazil by si na vlakna tykajuce sa hladania prace(rozlicne obory)v Nemecku.Odpisovali a ponukali pomoc(praca,agentury....)ludia,ktory z nejakeho dovodu lezali druhym v zaludku a mali ich za hlupakov,preto prestali odpisovat.Neviem preco v tejto
spolocnosti(ludskej?)plnej egoizmu,zavisti a zloby su ludia,ktory su ochotny pomoct povazovany za hlupakov.
Pre teba.Ak ta niekto nahneval,nesnaz sa ventilovat svoju zlost na druhom.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2013, 06:21:19 pm wysłane przez joker » Zapisane
Natala69



Karma: 0
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #6 : Listopad 05, 2013, 06:44:03 pm »

Bippo uplne trapnyyyyyyyy!!! Kto je zvedavy na tvoje slova.Co? asi nik....!!! To co pises mne k prispevku je uplne trapneeee!!!!
Zapisane
bippo23



Karma: -4
Wiadomości: 93


« Odpowiedz #7 : Listopad 05, 2013, 07:27:22 pm »

Bippo uplne trapnyyyyyyyy!!! Kto je zvedavy na tvoje slova.Co? asi nik....!!! To co pises mne k prispevku je uplne trapneeee!!!!
áno som hňup mas pravdu  Duży uśmiech Duży uśmiech ;Dale občas si musim z niekoho uťahovať a je jedno ci je to na tomto fóre alebo inde......sorrka  Buziak Buziak
Zapisane
Natala69



Karma: 0
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #8 : Listopad 05, 2013, 08:05:28 pm »

radsej mi najdi pracu pre brata Płacz
Zapisane
bippo23



Karma: -4
Wiadomości: 93


« Odpowiedz #9 : Listopad 06, 2013, 04:37:29 pm »

radsej mi najdi pracu pre brata Płacz
skus inzeraty na hotely penziony v rakusku alebo nemecku teraz zacina sezona na taketo prace.....ale bez praxe to asi nepojde....ak brat nema ziadnu prax tak jedine zeitarbeit niekde vo fabrike..........a vlastne auto uz je nutnost skoro vsade........brat ma auto Co?  Uśmiech
Zapisane
bippo23



Karma: -4
Wiadomości: 93


« Odpowiedz #10 : Listopad 06, 2013, 04:43:51 pm »

radsej mi najdi pracu pre brata Płacz
skus inzeraty na hotely penziony v rakusku alebo nemecku teraz zacina sezona na taketo prace.....ale bez praxe to asi nepojde....ak brat nema ziadnu prax tak jedine zeitarbeit niekde vo fabrike..........a vlastne auto uz je nutnost skoro vsade........brat ma auto Co?  Uśmiech
vedel by som o jednej robote je to zeitarbeit blizko Ulmu ale plati sa slovakovi ktory to tam vybavuje priamo u agenture......uz tam dostal dost ludi takze urcite by to bolo seriozne... ja som tam mal ist tiez ale zatim som doma kedze tu mam pod nosom este aku taku robotu...... Niezdecydowany
Zapisane
Natala69



Karma: 0
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #11 : Listopad 06, 2013, 06:43:58 pm »

tak to vybav hehehe ale daj mi naneho kontakt
Zapisane
jirike
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 06, 2013, 10:20:49 pm »


vedel by som o jednej robote je to zeitarbeit blizko Ulmu ale plati sa slovakovi ktory to tam vybavuje priamo u agenture......uz tam dostal dost ludi takze urcite by to bolo seriozne... ja som tam mal ist tiez ale zatim som doma kedze tu mam pod nosom este aku taku robotu...... Niezdecydowany

A za co se plati ??
Jajajaj, co je na tomhle seriozniho Co?
Zeitarbeit firma-agentura za provizi ??
Hm....

Zapisane
hary01



Karma: -121
Wiadomości: 2857


« Odpowiedz #13 : Listopad 07, 2013, 08:46:23 am »

chodte radsej do rakuskych alp do penzionov do hotelov kde dostanete jedlo a ubytovanie gratis...netrapte sa v nemecku po agenturach a ubytovnach...nema to zmysel.Hotelieri vam v rakusku daju zadarmo ubytovanie a stravu a ste kmenovy zamestnanec.
Zapisane
bippo23



Karma: -4
Wiadomości: 93


« Odpowiedz #14 : Listopad 07, 2013, 06:20:07 pm »

chodte radsej do rakuskych alp do penzionov do hotelov kde dostanete jedlo a ubytovanie gratis...netrapte sa v nemecku po agenturach a ubytovnach...nema to zmysel.Hotelieri vam v rakusku daju zadarmo ubytovanie a stravu a ste kmenovy zamestnanec.
hary neni to take einfach lebo vsade chcu prax na ponukanej pozicii ak ju nemas mas smolu nik sa ti neozve ak posielas bewerbung cez mail........jedina sanca by este bola mozno osobne navstevovat penziony hotely........ale komunikativna nemcina inac ta vysmeju vsade  Buziak Buziak
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01023 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů