czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Kamaradi???  (Przeczytany 67836 razy)
Hexulka



Karma: 0
Wiadomości: 4



« : Sierpień 28, 2013, 07:23:33 pm »

Ahoj  Uśmiech hledam nove kamarady v Mnichove, nejlepe nekoho komu nevadi hafani... Pokud se radi prochazite a ne jen po nakupnich centrech (coz je obcas taky treba)tak se ozve...
Oblast: Thalkirchen
PS:bohuzel nemam moc volno ale tem co bydli v Mnichve a pracuji v Biergarten nebo vedi jak to chodi nemusim nic rikat... Tesim se na Vas Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2013, 07:37:33 pm wysłane przez Hexulka » Zapisane
NeverFr



Karma: 0
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #1 : Sierpień 29, 2013, 08:38:16 am »

Ahoj, napsala jsem ti do zprav. Jinak kdyby mel nekdo chut cokoliv podnikat, tak se urcite ozvete Uśmiech
Zapisane
minokrebes



Karma: 0
Wiadomości: 21


« Odpowiedz #2 : Sierpień 31, 2013, 10:38:16 am »

Ahoj, Thalkirchen mám pár zastávok metrom... akého máš psa? kde v Bierrgarten pracuješ?
Zapisane
Judzin



Karma: 0
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #3 : Wrzesień 09, 2013, 12:15:45 pm »

Ahoj. Ja bych rad nekam zasel. Prestehoval jsem se do Mnichova v lete a hledam novy kamarady.
Zapisane
Hrošík



Karma: 0
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #4 : Wrzesień 11, 2013, 08:09:34 pm »

Ahojky,nebydlím sice v Mnichově,ale v Augsburgu. Tak kdyby sis chtěla třeba udělat výlet i spejskem není problém. Mám také jednoho a je tu hezký park,který mám velmi blízko bytu :-).
Jinak se samozřejmě ráda seznámím  is ostatními čechy. Tady v Augsburgu jich moc není...nebo jsem možná neměla štestí...Petra
Zapisane
Peterschwarz



Karma: -1
Wiadomości: 11


Wir lieben München


« Odpowiedz #5 : Wrzesień 11, 2013, 09:12:48 pm »

Prosím kdo je z mnichova ať mi napíše co nejdřív něco podniknem nebo se tu zblázním už sem tu sám přes měsíc.
bydlím Berg am Laim nebo přijedu kam koliv  Uśmiech

Dík Peter
Zapisane
Micky



Karma: 0
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #6 : Luty 16, 2014, 06:08:51 pm »

 Ahoj Hexulko, rád se sejdu a seznámím se s češkou, a někam skočíme s pejskama a co takhle kolo, at se trochu provětáme všichnu společně.   
Zapisane
konakam



Karma: 0
Wiadomości: 39



« Odpowiedz #7 : Luty 16, 2014, 07:06:11 pm »

Ahoj já bydlím u U2 Silberhornstrasse, ráda hraju deskové hry, mám kolo a ráda s někým strávím trošku času.
Zapisane
BAREVE



Karma: 1
Wiadomości: 61

restauracia vo Schwabingu-slovenski majitelia, slo


« Odpowiedz #8 : Luty 17, 2014, 01:59:25 pm »

Ahoj vsetci, ako tu tak citam kazdy niekoho hlada... co tak zalozit neaky CZ/SK  Stammtisch? Napriklad jeden krat do mesiaca? Vymenit si skusenosti, pomoct si, poradit alebo iba tak pokecat.Myslim, ze by to vsetkym novym aj starym"MNICHOVCANOM" pomohlo. Ak by bol zaujem rada poskytnem priestory u nas v BAREVE.
Ahoj Alena
Zapisane

BAREVE
i.v.a.n.k.a



Karma: 2
Wiadomości: 19



« Odpowiedz #9 : Luty 17, 2014, 04:59:05 pm »

ahojte Uśmiech ja som blizko teba Uśmiech mam zastavku Machtlfingerstr. U3 Uśmiech na psi som sice alergicka ale von by to nemalo vadit Uśmiech ale mam malu dcerku a s tou chodim vencit Uśmiech takze prechadzky vonku )(aj po obchodoch) be mohli byt fajn Uśmiech kludne napis Uśmiech ahoj Uśmiech
Zapisane

Uśmiech
Martina99



Karma: 0
Wiadomości: 18



« Odpowiedz #10 : Luty 26, 2014, 08:20:55 pm »

Ahoj, ja bydlim v Obergiesing, mam ale dite- 8 mesicu, tak hledam nekoho, komu to nevadi  Chichot  Psy mam moc rada, tak ja bych tahla kocar a vy psa  Uśmiech nebo na stridacku.....hehe
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01283 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů