czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Pronájem bytu v Mnichově a pes nebo zvířata všeobecně  (Przeczytany 50998 razy)
dorotka.foryou
Gość
« : Lipiec 15, 2013, 04:39:14 pm »

jaké máte zkušenosti? Vypadá to, že asi nic neseženu, protože mám dvě fenky maďarského ohaře. To je mám dát do útulku nebo co mám dělat? Němci asi nemají rádi zvířata. Ach jo
Zapisane
maddock



Karma: 3
Wiadomości: 35



« Odpowiedz #1 : Lipiec 15, 2013, 08:43:08 pm »

To je hrozný, maďaráci ani nejsou psi, to uz jsou skoro lidi Uśmiech

To me mrzí. My jsme měli ve Frankfurtu štěstí hned na prvni byt ale jen s jednou fenkou, to je pravda. Pomohlo asi i nekolik faktoru, že ten byt nebyl tak zarizeny(nebo stare), majitel měl taky psa a že jsme ji vzali na prohlídku, aby viděli,jaka je úžasná Uśmiech
Zapisane
bjetka
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 15, 2013, 09:07:30 pm »

Když si byt přijde prohlédnout 50 lidí, rozhodne se majitel obvykle pro nejspolehlivejší variantu, tj. že třeba nebude muset brousit parkety, až se pejskař vystěhuje. Lidi, kteří zvířata nemají, žijí v bublině prapodivných předsudků... Sama jsem vždycky psa měla, ale v Mnichově bych si ho asi pořizovala teď jen, pokud bych měla vlastní byt. Zkus hledat někde mimo. Třeba v Ottobrunnu je kopa pejskařů.
Zapisane
dorotka.foryou
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 15, 2013, 09:50:24 pm »

Díky za odpovědi, dnes jsem kontaktovala asi 200 nabídek bytů v Mnichově a okolí a mám zatím asi tři nabídky i s pejskama, tak doufám, že něco dopadne, i když to vypadá, že na prohlídky jde víc zájemců.
Zapisane
Loky



Karma: 0
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #4 : Lipiec 16, 2013, 11:43:09 am »

Ahoj, držím pěstí...
Jinak má zkušenost je obdobná. Mám dvě kočky a trvalo nám asi 2 měsíce než jsme sehnali byt a nakonec na úplným  okraji Mnichova. Zvířata rádi mají, ale ne majitelé bytů  Chichot
L
Zapisane
marzan



Karma: 3
Wiadomości: 94


« Odpowiedz #5 : Lipiec 16, 2013, 03:26:08 pm »

to si na tom dobre, moja freundin ma len mna a hladali sme rok a pol....
Zapisane
Loky



Karma: 0
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #6 : Lipiec 17, 2013, 10:48:28 am »

Proboha, díky za osvětu..... Hlavně, že už máte. Uśmiech
Zapisane
dorotka.foryou
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipiec 17, 2013, 11:00:01 am »

tak včera prohlídka bytu v centru Mnichova a před domem bylo asi 30!! zájemců a byt nic moc. Takže zase nic nemáme. A jezdit ze Zwieselu do Mnichova 200 km za těchto podmínek nemůžu. Proč si tam zvou tolik zájemců o byt najednou? Měla jsem v ČR realitku, ale tohle bych si nedovolila, klienti chodili individuálně aa ne hromadně. Hledám byt v oblasti Mnichov a okolí do 25 km. Už to začínám vidět černě. Pokud někdo budete mít typ, budu ráda
Zapisane
MilanAmsterdam
Gość
« Odpowiedz #8 : Maj 19, 2014, 08:08:29 am »

takovy je zivot tento spuzob je  v celem nemecku normalni jeste k tomu ve velkych mestech kde je velka  poptavka po bytech.Dam ti dobrou radu nesrovnavej veci s ceskem.Je taky rozdil kdyz si najimas byt nebo kupujes.
 Kdyz to budes delat budes zde nestastna,bude lepsi kdyz se vratis.Me taky stavaji vlasy na hlave kdyz musim neco zarizovat v Cechach
bohuzel je velky problem ve velkych mestech se psem. Asi  musis dobre vydelavat kdyz hledas  byt v centru mnichova.Co jsem slysel myn jak 13,- za meter
nemas sanci neco sehnat. Viel spass
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2014, 09:30:15 am wysłane przez MilanAmsterdam » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01382 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů