czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Jak nájsť témy, do ktorých som prispela, ktoré som založila?  (Przeczytany 25358 razy)
jahoda2010



Karma: 11
Wiadomości: 1228



« : Grudzień 02, 2012, 12:07:44 pm »

Možno to zažil už aj niekto z vás, v minulosti prispel do nejakej témy a po povedzme mesiaci si v tej téme chcel niečo pozrieť. A téma sa už nedala nájsť.
Na jednom diskusnom fore mali funkciu "temy, do ktorych som prispel".
Ked bol človek prihlásený, mohol si ich pozrieť.
Možno by nebolo zlé zaviesť niečo také aj tu.
Mne je jasné, že toto je projekt, ktorý nie je nejako zvlásť financovany a admin a ostatni, čo pomáhajú, to robia asi prakticky zadarmo (ono tu raz bola nejaka stranka, čo myslim vyzyvala na finančnú pomoc, ale keď som na ňu klikla, akosi to nešlo), takže možno žiadam aj priveľa.
Zapisane
kleena



Karma: 81
Wiadomości: 1795



« Odpowiedz #1 : Grudzień 02, 2012, 12:49:37 pm »

Sve prispevky (ci jinych uzivatelu) najdes v uzivatelskem profilu.
Tam se dostanes (napr.) temito zpusoby
  • svuj vlastni profil:  bud klinutim na "osobni nastaveni" nahore na strance vedle sveho uzivatselskeho jmena
  • svuj nebo cizi profil:  klinutim na jmeno autora u nejakeho prispevku.
Tam pak uvidis u sveho profilu nalevo "Seznam prispevku", nebo u cizich ve spodni casti "posledni prispevky uzivatele". Prispevky se ukazuji i s tematy, kde byly napsany, vcetne odkazu, kterym se tam rychle dostanes.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2012, 12:54:50 pm wysłane przez kleena » Zapisane

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jahoda2010



Karma: 11
Wiadomości: 1228



« Odpowiedz #2 : Grudzień 02, 2012, 03:39:01 pm »

No super, toto mi nejako uslo, diky  Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01131 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů