czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
 
Autor Wątek: Porod ve Svycarsku  (Przeczytany 128440 razy)
michalpp



Karma: 12
Wiadomości: 234


« Odpowiedz #15 : Maj 10, 2012, 10:28:29 pm »

<<<<< jaka je to vyjimka, ze si tady clovek,

predpokadam, ze jedna z techto:

http://www.kvg.org/kantone/aufenthalter/default.htm

to je ten text, nad kterym jsem se uculoval. ale priznavam, cist jsem to necetl ;-)
Zapisane
sullucie



Karma: 0
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #16 : Maj 31, 2012, 10:00:48 pm »

A problem je , ze by som si tu rada platila poistku kvoli tomu porodu, ale v poistovniach povedali, ze musim ju mat uzavretu viac min. jeden rok pred otehotnenim, co uz nestiham.



To neni pravda. Ja jsem si pojisteni uzavrela v dobe otehotneni. A nikdo nic nenamital. Jinak ja chodim v Zürichu ke gynekologovi, ktery se jmenuje Drakul. Je to Slovak. A pokud vim tak k nemu chodi i pacientky, ktere zadne pojisteni nemaji. Zkus si tam zajit a zeptat se.
Zapisane
sullucie



Karma: 0
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #17 : Maj 31, 2012, 10:12:23 pm »

ahoj! ja jsem loni v rijnu rodila v zollikerberg a super! byla jsem na normalnim pokoji a ten servis se neda s nemocnicemi v cr srovnat ;-)
nemas se ceho bat, krom porodnich bolesti :-D

Dekuju za odpoved. Ja budu rodit v Schaffhausenu a to v zari. Tak jen doufam ze vsechno probehne normalne  Uśmiech
Zapisane
sullucie



Karma: 0
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #18 : Maj 31, 2012, 10:13:37 pm »

Pred Vianocami som vo Švajčiarsku rodila, v kantonálnej nemocnici (Bruderholzspital). Skúsenosti mám len tie najlepšie, celé české osadenstvo pôrodnice by som sem povinne hnala na zaučenie  Duży uśmiech

Doufam ze ja budu mit stejne zkusenosti  Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01465 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů