czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Podnikání na volné noze ve Švýcarsku?  (Przeczytany 81187 razy)
chnappi



Karma: 1
Wiadomości: 5


WWW
« : Luty 12, 2012, 05:20:26 pm »

Ahoj, máte někdo zkušenosti s podnikáním na volné noze? V Česku stačí mít potvrzení o živnostenské činnosti, zajímá mě, jestli je něco podobného možné vyřídit i ve Švýcarsku, případně za jakých podmínek. Díky za info
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 06:26:26 pm wysłane przez David » Zapisane
michalpp



Karma: 12
Wiadomości: 234


« Odpowiedz #1 : Luty 12, 2012, 11:03:07 pm »

Zkusenost zrovna ne, ale tema je docela slusne zdokumentovane, zacit muzes treba tady:

http://www.bfm.admin.ch/content/bfm/de/home/themen/fza_schweiz-eu-efta/faq.0010.html#a_0010

Co by jsi chtel delat?
Zapisane
chnappi



Karma: 1
Wiadomości: 5


WWW
« Odpowiedz #2 : Luty 13, 2012, 08:41:24 am »

Díky za tip, určitě to prostuduji.

Zabývám se počítačovou grafikou, webdesignem a celkově užitou reklamou.
Zapisane
michalpp



Karma: 12
Wiadomości: 234


« Odpowiedz #3 : Luty 13, 2012, 09:00:27 pm »

No ja nevim, nechci Te brat nadseni a iluze, ale osobne si myslim, ze  papiry by byla Tvoje asi az uplne posledni starost. Na Tvem miste by mne spis delala starost spis otazka, kterak shanet ksefty.

Mozna by bylo lepsi zacit tim, ze si zkusis sehnat normalni day-time job. Tady funguje pomerne hodne jinde volnych profesi jako zamestnanci a to vcetne web designeru. A az se trochu okoukas a otluces, muzes se udelat pro sebe.

Just my 2 cents.



.


Zapisane
chnappi



Karma: 1
Wiadomości: 5


WWW
« Odpowiedz #4 : Luty 13, 2012, 09:19:42 pm »

to michalpp: Dávám určitě souhlas. Nepočítám s tím, že bych dělala rovnou na volné noze. Momentálně v česku pracuji na full-time a do toho podnikám. Práce se dá takto provozovat ale max. pár měsíců a pak se člověk sám rozhodne,  co mu více vyhovuje (případně vyplatí).
Díky za názor
Zapisane
lubosjahoda



Karma: 0
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #5 : Październik 28, 2018, 12:33:43 pm »

Ahoj, já jsem ve švajcu pracoval normálně na smlouvy, ale mám pár známých, co dělají konstruktéry na živnost a všichni to dělají na českou živnost. Už jenom kvůli výšce daní, znalosti zákonů a celkově jednoduššího a levnějšího systému u nás. Švýcarsko to má hrozně složité. Takže pokud teda už nejsi až na takovém levelu, že tam máš i občanství a vracíš se do ČR, tak bych moc neváhal a šel do české živnosti.
Zapisane
Lukáš Kohout



Karma: 0
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #6 : Luty 22, 2020, 09:06:59 pm »

Zdravím.
Hledám dlouhodobou spolupráci pro instalaci solárních panelů v zahraničí . Mám k sobě tým lidí již dříve jsme instalovali v ČR,Německu,Itálii,Švédsku a jinde po Evropě. Máme praxi přes 10 let. Živnost,A1,školení bez.práce ve výškách atd.
Email:
lukaskohout505[zavináč]gmail.com
Nebo:
koki505[zavináč]seznam.cz
Předem děkuji za info.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.00603 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů