czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
 
Autor Wątek: Svatba, prac. povoleni  (Przeczytany 161099 razy)
Tonange



Karma: 1
Wiadomości: 63



« Odpowiedz #15 : Marzec 16, 2009, 03:25:23 pm »

Ahojky, zajimala by me jedna vec ohledne svatby v nemecku. Jsme s pritelem oba cesi a chteli bysme svatbu zde, ale vubec nevim co bych pro to mela udelat, muzete mi nekdo poradit? Dekuju za odpoved

Pak je tu jeste moznost se vzit na CZ velvyslanectvi. Pan velvyslanec, toho casu pan Jindrak, ma pravomoc k oddavani a protoze je velvyslanectvi ceskou vysostnou pudou, nebudete potom potrebovat v Cechach dalsi papiry a na oddacim listu budete mit, ze jste se vzali v Nemecku.
Zapisane
Nina Drnkova



Karma: 0
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #16 : Sierpień 21, 2009, 11:47:33 am »

Dobrý den, můj přítel má německé pbčanství, já jsem češka. Planujeme se vzít ke konci roku v Německu. Chtěla bych se zeptat zda překlad rodného listu musí být od německého překladatele nebo to může být i český soudní překladatel?  Dále jsem se chtěla zeptat opravdu potřebuji i oddací list rodičů jak tady Coudy uvedl?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 11:48:45 am wysłane przez Nina Drnkova » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.01011 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů