czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Novoroční předsevzetí - fitko - Freising  (Przeczytany 25322 razy)
lubanborec



Karma: 0
Wiadomości: 7



« : Grudzień 20, 2016, 08:19:55 am »

Dobre ráno. Nemá tu někdo taky novoroční předsevzetí,ze od Nového roku bude chodit do posilovny a něco se sebou dělat?
Bydlím u Freisingu a hledám k sobě někoho,kdo by do toho šel se mnou. Na pohlaví mi nezáleží. Bylo by super kdybys byl tahoun a vedl mě Uśmiech ale podminka to určitě není Mrugnięcie
Můj kontakt lubanborec[zavináč]seznam.cz
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2016, 07:22:44 pm wysłane przez David » Zapisane
Lenke



Karma: -19
Wiadomości: 909


« Odpowiedz #1 : Grudzień 21, 2016, 12:03:14 am »

Chodit do posilovny není řešení.

Řešením je na prvním místě motivace, a na druhém způsob stravování. Nejen to, co jíš, ale i jakým způsobem to jíš.

Tím se zbavíš tloušťky, pokud ti jde o toto.

A pokud ti jde o pohyb jako takový, zamysli se, jestli pro tebe není posilovna příliš náročná ( nemyslím to hanlivě ). Jsou i jiné "sporty", třeba chůze. Jak kdysi kdosi moudrý řekl: stačí vystoupit o dvě tři zastávky z autobusu dříve, a ten zbytek domů dojít ( nebo nechat auto o dvě ulice dále ).
Nebo jet do plavečáku na kole, a ne městskou.
Nebo si jít zaběhat vždy, když bude venku slunečno. Nejen, že je to příznivé počasí, ale i tím tvoříš endorfinky z hezkého a nestísněného prostředí.  :-)
Atd.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2016, 12:07:26 am wysłane przez Lenke » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.00779 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů