czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Neseriozni a nespolehlivi zajemci o spolujizdu!  (Przeczytany 105020 razy)
Lucie noci upije



Karma: 1
Wiadomości: 3


« : Listopad 01, 2012, 01:55:02 pm »

Dobry den,

Jezdim pravidelne svym autem CH-CR-CH jako profi ridicka a nabizim na autostopu moznost spolujizdy. Jiz jsem se setkala s velmi mnoha pripady neseriozniho jednani ze strany zajemcu o spolujizdu.

Proto zavadim seznam lidi, co se projevili jako neseriozni a nespolehlivi (jmeno, telefon, odkud jsou, duvod neserioznosti). Jak moc jsou neseriozni prosim posudte Vy sami. Nikoho nechci soudit, jen pisi vlastni zkusenosti:

- pan Filip Fiser, 00420 606 244 188, pochazi ze Sion. Mel jet se mnou z Winterthuru do Plzne nebo sjezdu na Marianske lazne dne 1.11.2012 (cena 35Eur). Psal, ze ze Sion vyrazi jiz rano a do Winterthuru dorazi v 11:33 hodin na vlakove nadrazi. A to i presto, ze byl planovany odjezd az v 16:00 hodin. Ve 13:21 napsal," ze nedorazi. Jako duvod uvedl: ceka na vyplaceni a na sefa se po vcerejsim flamu nejde dozvonit." pritom mel byt jiz od rana na ceste a ve Winterthuru jiz o 2 hodiny drive!!!! Vysvetleni nepodal i pres muj dotaz. Odepsal jen: " ze mam dobre srdce".

Informovala jsem ho tedy o tom, ze jej povazuji za mene seriozniho zajemce o spolujizdu a budu o nem informovat i dalsi ridice.

Preji mene takovych!

Casem pridam dalsi z minulosti.

Vavrova - Alias Lucie noci upije :-)

- Dalsi : slovak pan Ofcak Marcuss z Memmingemu (Nemecko), tel: 0049 176 68466611 a druhy tel: 0049 8332 923426. Napsal mi a volal nekolikrat, ze urcite pojede na 100% volal i z Nemecka coz povazuji za nejakou utratu a tudiz jsem ho povazovala za seriozniho.
Mel jet nejpreve z Memmingemu do Prahy ve ctvrtek 4.10.2012 - to zrusil a v nedeli pak mel jet nazpet 7.10.2012. Nedostavil se a ani nedal vedet!

- zacatek rijna 2012 pani Mirka tel.: 0041 380 7709 ze St.Galenu. Tvrdila, ze mi posila zalohu postou, ale bohuzel mi nic neprislo. Pote mi volala (az odpoledne), ze nepojede z duvodu toho, ze ma jit udajne necekane do prace.

- opet rijen 2012. Slecna Lucie tel: 0041 787 635071 ze Samedanu u Sankt Moritz. Mela jet z Winterthuru do Prahy. Psala ze pojede v urcity den. Domluvily jsme se, ze pojedu ten den kvuli slecne (me bylo jedno jaky den v tydnu pojedu) na to konto jsem udelala inzerat a prijimala dalsi zajemce a odmitala ty zajemce, kteri chteli jet jine dny proto, aby mi slecna ani nesdelila, ze si sehnala odvoz s nekym jinym o den drive. Pry psala na jine cislo. Me zadna sms nedorazila. Kdyz jsem potrebovala upresnit hodinu odjezdu, abych sladila casove moznosti i dalsich spolucestujicich, volala jsem slecne a na to konto zjistila, ze nepojede vubec.

- konec zari 2012 pani Dolezalova s ditetem a autosedackou z Mnichova, tel: 00420 773 128 484. Mela jet z Mnichovy do Prahy. Po oboustrane vymene mnoha sms se slozity domlouvanim podminek uskutecneni cesty mi nakonec napsala pani Dolezalova, ze chce vyzvednout na opacnem konci Mnichova, nez vede dalnicni obchvat mesta a to presto, ze puvodne me telefonicky ujistila, ze se dopravi co nejblize k trase. Nebyla ochotna zmenit misto nastupu ani na oficialni autobusove nadrazi Fröttmaning, kde stavi Student Agency. Doslo tedy od 30.9 do 7.10 k 7 dennimu kontaktu (utrate penez za sms a volani), investice mnoha casu. Nakonec pani Dolezalova nedrzela slovo a odmitla se priblizit k obchvatu i presto, zd to byla ma prvni podminka a ona mne ujistila, ze to neni problem. Nakonec odrekla.

- Zari 2012 pani Petra z nemeckeho Lindau am Bodensee, tel: 00420 607 909 472 by nejradeji cestovala za velmi levno, po vymene x sms zprav se me snazila donutit o stlaceni jizdneho tam a zpet (do Prahy) na 25Eur za jeden smer s tim, ze bych ji vyzvedla doma. Doporucila jsem ji obratit se na autobus, ktery do Lindau nezajizdi a vyjde o mnoho draz.

- zari 2012 pani Sa (cele jmeno nenapsala) z Cr tel.: 00420 776 214 113 chtela jet z Prahy do Zurichu. Mela dat ootvrdit jizdu den dopredu do 18:00 hodin odpo s tim, ze tento cas sama navrhla. Auto melo byt plne a mel zajem jeste jeden clovek. Nakonec nebyla ani po 18:00 dostupna a teprve v 19:57 odepsala, ze nemuze sehnat hlidani pro dceru o ktere predtim nic nepsala a zacala se zajimat o levne ubytko v Zurichu, jestli bych ji neporadila. Nakonec z ni "vylezlo" ze chce do Svycarska "emigrovat" s tim, ze by to tam par dnu/tydnu chtela okouknot. Jizdy se nezucastnila.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 03:06:19 pm wysłane przez Lucie noci upije » Zapisane
Lucie noci upije



Karma: 1
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #1 : Listopad 01, 2012, 02:06:20 pm »

.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 02:08:32 pm wysłane przez Lucie noci upije » Zapisane
koserus



Karma: 0
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 : Listopad 01, 2012, 05:34:15 pm »

Rad bych vnesl trosku objektivnosti do hnevem zatmeleho narceni pani Lucie.
 Napsal jsem,ze do Winterturu prijedu ASI uz dopoledne. Asi. Cela vec se mi zkomplikovala,sef,jez me po ranu mel vyplatit,skutecne po flamu byl,ale omluvna zprava,kterou jsem p.Lucii odeslal obsahovala i jine udaje,nez jen toto.
 Odjezd byl domluven na ctvrtou odpoledni. Odrekl jsem,az tehdy,kdyz uz bylo jasne,ze se na misto vcas dostat nestihnu.Nebudu upozornovat,dokud sam nevim.
 Byl jsem zahrnut smskami o me hanebne neserioznosti,ze kolegove ridici budou o cele kauze okamzite spraveni,vyzvan k uhrade za usle zisky atd(neb musela odrici jineho spolucestujiciho,ac v aute bylo po celou dobu jedno misto volne)......V celkovem rozpolozeni,po peti hodinach stravenych cekanim kolem sefova domu,premyslenim,co vse se mi ted komplikuje atp,jsem na ne skutecne odepsal jen-Dekuji,mate dobre srdce.
 Muj sef vstava denne v pet hodin ke kravam,presny,jak hodinky.Vyhodil si z kopytka,zrovna v tento den. Takove veci se deji. Posudte sami,jak velika je ma vina a je-li to duvod k zarazeni me do-tech spatnych.
 
Zapisane
milkanno



Karma: 0
Wiadomości: 2



« Odpowiedz #3 : Listopad 01, 2012, 11:50:39 pm »

Stane se to každému ale ,, jen jednou,,  potom člověk bude vědět koho má vést a koho už ne..  je dobré vědět na koho si dát pozor.. 
Zapisane
kralovna_nebes



Karma: 1
Wiadomości: 11



« Odpowiedz #4 : Listopad 02, 2012, 02:44:15 pm »

Jsem z toho v rozpacich.
Take se mi stalo, ze jsem jela jako spolujezdec a na dalnici v nemecku - v noci , auto proste dal nejelo. Ridic navic neumel nemecky. Musela jsem zaridit odtahovku, a pak zjistit spoje vubec do mnichova a tam ukecat ridici aby nas vzal do cech.
Byla jsem nastvana.
Jeste tezka zavazadla.

Clovek nema nikdy zaruku, ze proste dojede.
Luci, ja se s Tebou take domlouvam, ze s Tebou pojedu - ale kdo mi zaruci, ze se nic nestane? Ono strach je oboustranny.
Kamaradka take cekala na ridice asi tri hodiny, kdyz ji mel vezt - a neozval se, ze ma zpozdeni.

Je smutne, ze takovi lide existuji, kamarad take casto takto jezdi a take se mu stalo par podobnych prihod.

Myslela jsem, ze existuje jakasi kolegialita, nebo neco podobneho, ale asi ne...doprdele asi jsme furt typicti cesi....
Zapisane
KamiLux
ATSL



Karma: 2
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #5 : Grudzień 04, 2012, 10:29:31 pm »

Pekny vecer,

Pohnutky autorky chapu. Take jsem po jistou dobu zanevrel na autostop po neserioznim jednani spolucestujicich. S jednou takovou pani jsem se nedavno potkal. Kdyz se predstavila, tak jsem ji rekl, ze ji znam. A ze me jednou vypekla, ze jsem kvuli ni pred Vanocemi odrekl hned nekolik lidi (kamaradu), co se tezko snazili dostat do CR (ti byli hlavne nastvani, kdyz jsem jim pak nabizel odvoz zatimco oni si uz zaplatili za nocni nepohodli). Ale protoze to uz bylo pred nejakou dobou, tak jsem nad tim mavl rukou (a to ja zas delam malokdy) a dobre jsme se ten vecer bavili. Inu, budme spolehlivi, seriozni a dochvilni a pritom tolerantni k tem, kterym se to obcas nepodari.

Uvidime, co budu rikat po letosnich Vanocich :-)

Jinak stastne a vesele vsem!

Kamil
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.0089 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů