czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Je treba si k pracovnimu povoleni zajistit zdrav. pojisteni v Nemecku?  (Przeczytany 36070 razy)
terezska



Karma: 2
Wiadomości: 28


« : Czerwiec 10, 2009, 12:58:25 pm »

Ahoj,

nevite prosim nekdo, zda k pracovnimu povoleni je treba si predem zajistit zdravotni pojisteni v Nemecku? Ve formulari "Antrag auf Arbeitsgenehmigung" je kolonka  čislo 4 "Versicherungsnummer". Patrne tim nemysli Identofikationsnummer? Zatim si stale platim pojisteni v Cechach a od 1. 7. bych mela nastoupit do zamestnani v Nemecku(,pokud pracovni povoleni dopadne kladne). Zdravotni pojisteni v Nemecku si teda tak jako tak musim zaridit. Nemate tedy nekdo zkusenosti s vyplnovanim pracovniho povoleni, zda vyzaduji pojisteni v Nemecku?  Diky za odpoved

Tereza
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2009, 01:22:18 pm wysłane przez David » Zapisane
harysek



Karma: 0
Wiadomości: 11



« Odpowiedz #1 : Czerwiec 11, 2009, 07:55:43 pm »

Ahoj, ja si teda nechci vymyslet a psat sem nejake bludy, ale pokud si dobre vzpominam, tak to , ze mas pracovni povoleni znamena, ze mas i zamestnavatele v Nemecku, ktery by ti s tim teoreticky mel pomoci. Pamatuji si, ze v mem pripade jsme tam tehdy nevyplnovali nic, protoze jsem predtim byla privatne pojistena, takze jsem proste zadne cislo nemela, tudiz nebylo co vyplnovat. Potom jsem si nasla pojistovnu, ke ktere me zamestnavatel prihlasil a na zaklade toho mi prislo cislo zdravotniho i duchodoveho pojisteni...

Sarka
Zapisane
petr.k



Karma: -1
Wiadomości: 105


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 11, 2009, 08:05:54 pm »

Ja jsem si uzavrel zdravotni pojisteni v nemecku az kdyz jsem dostal pracovni povoleni a zacal v nemecku pracovat.
Zapisane
harysek



Karma: 0
Wiadomości: 11



« Odpowiedz #3 : Czerwiec 11, 2009, 08:09:54 pm »

No.. tak jsem to myslela. Nejdriv jsem mela povoleni, pak smlouvu a pak si nasla pojistovnu
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.02876 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů